Techninė priežiūra (eksploatavimas)

Daugiabutis namas – trijų ir daugiau butų gyvenamasis namas, kurio patalpų savininkams keliami nemaži naudojimo ir priežiūros privalomieji reikalavimai. Atsižvelgdami į galiojančius reikalavimus, padedame Jums laiku pastebėti, teisingai įvertinti, nustatyti ir likviduoti atsiradusius namo defektus, profilaktinėmis priemonėmis saugoti statinį ir jo konstrukcijas nuo ankstyvojo susidėvėjimo.

Siekiant tai padaryti, įmonės specialistai nuolat stebi bendrąsias pastatų konstrukcijas:

pamatus, sienas, perdangas; stogus, balkonus, laiptines ir rūsius, fasadų apdailos elementus bei atlieka pastato inžinerinių sistemų įvertinimą.

Nuolatinis pastato ir jo sistemų stebėjimas bei informavimas apie apžiūrų metu pastebėtas deformacijas, defekus ar grubius esminius statinio reikalavimų pažeidimus leidžia namo gyventojams objektyviai įvertinti statinio konstrukcijų bei inžinerinių sistemų techninę būklę, fizinį ir moralinį nusidėvėjimą, naudojimo funkcionalumą bei suteikia galimybę planuoti investicijas, reikalingas statinio ar inžinerinių sistemų renovacijai, rekonstrukcijoms, kitiems pagerinimams atlikti.


Slava Ukraini, heroyam slava!